درباره ما

در آرتین شیمی لوگوی ما نمادی از حرکت، پیشرفت و تغییر در صنایع غذایی است. این ارزشها نشانگر تمرکز و توانمندی ما در عرصه طراحی، تولید و توسعه آنزیمها و سایر محصولات بیولوژیک در صنایع غذایی است. گروه دانش بنیان آرتین شیمی ضمن تلاش مداوم برای دستیابی به این هدف در جستجوی راه حلهای جدیدی برای پاسخ به نیازهای در حال تغییر مشتریان خود در سراسر جهان است.

ما اعتقاد داریم که صنعتی شدن علم و بهره گیری از تکنولوژیهای مدرن به افزایش ارزش افزوده برای مشتریانمان و حفظ منابع و انرژی برای نسلهای بعدی کمک خواهد نمود و ما تمام سعی خود را در راستای بکارگیری تکنولوژی روز دنیا جهت بهسازی فرآیندهای تولید سنتی و بهبود کیفیت محصولات نهایی خواهیم کرد و شاهدی بر این مدعی راه اندازی اولین و تنها واحد تولید آنزیمهای بیولوژیک با سرمایه گذاری مشترک با شرکت کینتیکا از کشور سوئیس در منطقه ویژه اقتصادی پیام واقع در کرج است که امیدواریم بتوانیم همچنان به عنوان شریکی متفاوت در کنار شما تولید کننده محترم باشیم.

تکنولوژی:

گروه دانش بنیان آرتین شیمی با سرمایه گذاری خصوصی و انتقال تکنولوژی از کشور سوئیس، تولید گروه وسیعی از محصولات بیولوژیک در راستای تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع غذایی در کشور عزیزمان را مقدور ساخته و تلاش گسترده ای در توسعه و نوآوری فرآورده های بیولوژیک مورد مصرف در صنایع غذایی دارد. هدف همیشگی ما توسعه تولید کلاسیک آنزیمها و ارائه محصولات غیر تراریخته (non GMO) به مشتریان ارزشمندمان است که در حال خدمت رسانی به میلیاردها نفر از مردم جهان هستند.