آرتیزایم Fresh

آرتیزایم 900CO
دسامبر 1, 2017
Arteezyme 300
دسامبر 25, 2017

افزایش کیفیت نان

FRESH ARTEEZYME جدیدترین آنزیم با بهره گیری از قدرتمند ترین تکنولوژی ضد بیاتی می باشد. راه حلی مناسب برای افزایش کیفیت نان.

کاربرد محصول :

آخرین نسل آنزیم ها ی ضد بیاتی  کنستانتره، بدون تاثیرات نامتعارف و منفی در بافت نان و با کارائی و اثرات فوق العاده.

منافع :

نان تولیدی شما را برای مدت طولانی تری نرم و تازه نگه می دارد، زمان ماندگاری محصول را افزایش داده و با بهبود کیفیت محصول کمک موثری در گسترش سهم بازار شما خواهد داشت.

تکنولوژی :

تحقیق و توسعه مکرر واحد R&D شرکت آرتین شیمی در زمینه بیاتی محصولات وابسته به آرد منجر به طراحی هوشمندانه یکی از قدرمندترین آنزیمهای ضد بیاتی گردیده.

FRESH ARTEEZYME حفظ نرمی و لطافت نان ، افزایش ماندگاری همراه با افزایش کیفیت.

نان، بلافاصله بعد از بیرون آمدن از فر شروع به بیات شدن می کند. سفت شدن بافت، کاهش الاستیسیته و از دست دادن شدید کیفیت خوراکی همه این عوامل نتیجه واکنشهای پیچیده فیزیکی و شیمیائی هستند که در بافت نان اتفاق می افتد. ما اکنون با تکیه بر تجربیات و اطلاعات خود و با استفاده از این توانائی علمی خود، پیشرفته ترین و قدتمندترین راه حلهای آنزیماتیک را برای توقف روند بیاتی ارائه نموده ایم.  ARTEEZYME FRESH نتیجه آخرین پیشرفتهای بیوتکنولوژی در تحقیقات آنزیمی می باشد.

ARTEEZYME FRESH در خلال میکس نمودن خمیر و در زمان تخمیر، روی نشاسته موجود در آرد گندم فعالیت کرده و آن را به نوعی تغییر    می دهد که باعث تاخیر در روند بیاتی می گردد.

فوق العاده ترین ویژگیهای ARTEEZYME FRESH عبارتند از:

 

  • فعالترین و کنستانتره ترین محصول در بازار ایران
  • در حرارت معمولی فر غیر فعال می گردد.
  • ایجاد لطافت استثنائی و الاستیسیته عالی بافت نان در طول زمان ماندگاری پیش بینی شده بدون ایجاد حالت آدامسی در بافت نان
  • اثرات مثبت و تشدید کننده با سایرآنزیم های پخت (زایلاناز، آمیلاز قارچی و …) را دارا بوده و می تواند با اثرات مثبت در تمام فرآورده های پخت تخمیری استفاده شود.

آرتیزایم فرش :

افزایش کیفیت نان حفظ نرمی نان در طول مدت ماندگاری مزایای بازاریابی و اقتصادی زیادی را دارا می باشد. با استفاده از ARTEEZYME FRESH کیفیت خوراکی در طول 12-10 روز تازه باقی مانده و همانطور که نمودار بالا به وضوح نشان می دهد نرمی بافت نانی که با ARTEEZYME FRESH پخته شده است در روز دهم بهتر از نرمی نان شاهد 2روز بعد از پخت می باشد و الاستیسیته نان نیز بهتر می باشد.

با استفاده از ARTEEZYME FRESH شما می توانید بازگشت بیاتی نان را کاهش داده،بازاریابی و زنجیره پخش خود را بهبود داده و سود خود را افزایش دهید. کیفیت محصول بهبود یافته و ثبات مشتری را برای برند شما به ارمغان می آورد.

ARTEEZYME FRESH به روشی طراحی شده که به راحتی می تواند در تمام انواع نان استفاده شود و در صورت نیاز در دستورهای تهیه متداول نیز می تواند استفاده شود.

ARTEEZYME FRESH توانائی خود را برای بهبود نرمی نان در تمام انواع نان، از نان های نازک تا نان همبرگر ، از نان تست، ساندویچی تا نان های خاص با میزان چربی زیاد ثابت کرده است. تنوع دوز مصرف پیشنهادی از ppm 300-180 ، با توجه به وزن آرد محاسبه می شود. بالاترین دوز مصرف را برای ماندگاری طولانی تر یا برای نرمی زیاد انتخاب کنید، ولی ملاحظه شده که نتایج در مقدار ppm 250-200 نیز بسیار خوب میباشد.

ARTEEZYME FRESH آنزیم های ضد بیاتی می باشند که هیچ تاثیری در جلوگیری از کپک زدن ندارند. نان تازه آمادگی کپک زدن را 4-3 روز بعد از پخت دارا می باشد. برای نگه داری بیشتر نان و جلوگیری از کپک، نگه دارنده های خاص (طبیعی یا شیمیایی) باید استفاده شود. اگر به کمک احتیاج دارید با خدمات فنی آرتین شیمی تماس بگیرید ما برای تولید محصولات نانوائی با ماندگاری بالا شما را یاری خواهیم نمود.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید