آرتیزایم 100AL

کاربردهای آرتیزایم
می 17, 2017
آرتیزایم ۱۰۰GA
نوامبر 10, 2017

آرتیزایم 100AL

آلفا آمیلاز قارچی

این خانواده از آنزیم، آلفا آمیلاز قارچی است و از گونه های قارچی به نام Aspergillus تولید گردیده،Arteezyme 100AL فاقد فعالیت پروتئازی بوده و در غلظتهای مختلف از 10000 تا SKB 200000 قابل عرضه می باشد.
آلفا آمیـلاز قـارچی مشهورترین آنزیم مورد استفـاده در صنـایع وابسته به آرد بوده و پر استفـاده ترین آنزیم در صنـایع پخت نـانهای حجیم می باشد. امروزه آلفا آمیلازها در سطح جهـان کاربرد گسـترده ای داشته و به عنوان یکی از مهمترین اصـلاح کننده های آرد به منظور افزایش حجم نان مورد استفاده قرار می گیرند. بطور کلـی این آنزیم با تبدیل نشاسته آرد به قند قابـل استفاده برا ی مخمر، فعـالیت تخمیری را افزایش داده و گاز مناسبی جهت افزایش حجم ، تولید می نمایند.

Arteezyme 100AL به طـور کـامل در دمای Ċ70 (دمای معمولی فر) غیر فعال می شود و به پروتئین قابـل هضم برای دستگـاه گـوارش تبدیل میگردد. Arteezyme 100AL آنزیمی است که از میکروارگانیسم طبیعی تهیه شده و هیچ گونه تغییرات ژنتیکی در آن بوجود نیامده است. (Non GMO) غنی سازی آرد با آلفا آمیلازهایی نظیر Arteezyme 100AL یک روش متداول برای کاهش نوسانات گونه های مختلف آرد و افزایش کیفیت آن می باشد. آلفا آمیلاز بیشترین حجم آنزیم در بین آنزیمهای تشکیل دهنـده بهبود دهنده های نان را در سراسر جهان به خود اختصاص داده و باعث افزایش حجم، ایجاد ظاهری مطلوب و بویی دلپذیر در نان تولیدی می گردد. آلفا آمیلاز معمولا به صورت گرانولهای ریز تولید می شود تا خطر ابتلا به آلرژی را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید