Arteezyme 400

Arteezyme 300
دسامبر 25, 2017
کاربرد Arteezyme در تولید آبمیوه ( بخش 1 )
ژانویه 24, 2018

آنزیم لیپاز و کاربرد ها

لیپاز ها می توانند به صورت جزئی یا کلی جایگزین اکثر امولسیفایرها نظير DATEM  يا  SSL گردند.

لیپاز ها با فسفولیپازها تفاوت دارند. اين آنزيم هـا ابداع جدیـدی در صنعت نـان جهان هستند و کاربرد وسیعی در صنـايع  وابسته به آرد،از خود آرد گرفته تا خمیر نان وکیک و… دارند.

درگذشته ای بسیار نزدیک دانشمندان علـم بيوتكنولوژي توانستند بـا درک واکنش بین لیپیـد و پروتئین در داخل خمیر راهي مناسب براي استفاده از لیپاز در صنعت نان پيدا نمايند و امروزه  آنزیمهای لیپـاز مثل Arteezyme 400 LP  ( محصول برجسته آرتین شیمی ) یکی از موثرترین آنزيم ها در صنعت پخت به حساب مي آيند.

همچنین اين آنزيم ها به عنوان  ابزاری جدید و قدرتمند برای كـاربرد  به صـورت حرفـه ای در زمینه بهبود کیفیت  آرد، توليد محصـولات جدیـد، تولید بهبود دهنده هـای نان و… مي توانند مورد استفاده قرار گيرند.

مثلا به کمک Arteezyme 400 LP می توان دستور العملهای جدیدی برای کاربردهای گسترده در صنایع آرد و نان ایجاد نمود.

از دیگر فواید  Arteezyme 400 LP می توان به رعـایت مبانی Clean labeling برای محصولات توليدي و همچنین صرفه جویی قابل توجه در هزینه ها اشاره نمود.

لیپاز ها نظیر  Arteezyme 400 LP می توانند به عنوان جـایگزین DATEM و SSL مورد استفـاده قرار گیرند و این روشی سـاده برای صرفه جویی در هزینه ها و تولید محصولاتي سالم تر، می باشد.

یکی از ویژگی های این محصول عدم فعالیت آن در مجاورت آرد بوده زیرا این آنزیم برای آغاز فعالیت خود نیاز به حداقل رطوبتی معادل 35% دارد، لذا در مقایسه با امولسیفایرها می توان از آنها در اصلاح انواع آرد استفاده نمود و به فرمولهای منحصر به فردی دست پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید